02523630233 - 05073910928 Bizi arayın!
Bodrum Cam Temizlik

Fuar-Stant / Lojistik Depo Temizliği

Fuar ve Stand Temizliği

Günlük yaşamı fazlasıyla etkileyen temizlik iş hayatında da büyük önem teşkil etmektedir. İş hayatında başarının yanı sıra, temizliği de önemlidir. İş hayatı içerisinde önemli yer teşkil eden temizlik, firma adına ve bulundurduğu stantlardaki müşteriler tarafından önemle üzerinde durulması gereken bir konu. Yaşanacak olan olumsuz kirlilik, işleri ve müşteriyi olumsuz yönde etkilemesinin yanı sıra problem oluşturmaktadır. Yapılacak temizliklerin görsellik ve sağlık ele alınarak dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Oluşan mikrop ve bakterin günlük hayatı olumsuz etkileyerek sağlığa zarar vermemesi göz önünde bulundurulmalıdır. Kurulacak fuar alanları ve stantlarda temizlik için profesyonel hizmetlerden yararlanmak işinizi kolaylaştırarak, estetik bir görünümü ortaya çıkartır. Bodrum Martı temizlik firması, fuar ve stantlarda yapılacak olan temizliklere önem göstererek profesyonel hizmetler sunmaktadır. Düzenlenen fuar etkinliklerinin ve stant kurulumlarında yapılacak alanları göz önünde bulundurarak doğru malzeme seçimi yapmaktadır. Fuar alanlarının, ziyarete başlamadan önce hazır konuma getirerek, 24 saat hizmetlerine devam etmektedir. Fuarın kurulması ve kapanışa kadar dekorasyonun her noktasında hizmetlerine profesyonel bir şekilde devam etmektedir.

 

LOJİSTİK DEPO TEMİZLİĞİ

Bodrum Martı  Temizlik Hizmetleri Fabrika Temizliği; Deponun faaliyet alanına göre temizlik şekli de farklılıklar gösterir. Lojistik Depo temizliği bir defa, günlük, haftalık, aylık gibi periyotlarla da yapılabilir. Bu alanda yaptığımız hizmetler; Depo zemin temizliği, Makine teçhizat temizliği, İnşaat sonrası fabrika temizliği, ofis temizliği, bahçe bakım temizliği, fabrika ilaçlama gibi tüm hizmetleri vermekteyiz.

Depo temizliği konusunda ÜCRETSİZ EXPERTİZ hizmetinden yararlanıp isteğinize bağlı olarak periyodik veya bir defaya mahsus anlaşmalar yapılabilir.

Depo temizliği konusunda ihtiyacınız kadar personelin temini konusunda hizmetimizden yararlanabilir, Bodrolama hizmeti talep edebilirsiniz

Bodrum Martı Temizlik’ den  Depo temizlik, temizlik personeli temini, Ücretsiz expertiz hizmeti için bizimle lütfen iletişime geçin ve sizin yerinize biz düşünelim.